Nagłe pojawienie się zaburzeń psychicznych

Moja siostra pełna wigoru i życia nagle w ciągu kilku godzin zmieniła się nie do poznania,rano podała do chrztu swojego synka a już o godzinie 18:00 wieźliśmy ją do szpitala psychiatrycznego objawy:urojenia,rozkojarzenia,nerwowość,słowotok,powtarzanie wyrazów,brak kontaktu z otoczeniem.od 6 dni jest na obserwacji..niestety żadnej poprawy,lekarze uspokajają nas,że to może chwilę potrwać,ale cała rodzina jest przerażona -nigdy nikt z nas nie miał do czynienia z taką chorobą-bardzo się martwimy
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że nagłe pojawienie się zaburzenia psychicznego u bliskiej osoby jest dla Was szokiem, tym bardziej, że jak do tej pory nie widać żadnej poprawy. Ale tak jak powiedzieli lekarze, to może trochę potrwać, ze względu na dobór leków, na które Twoja siostra będzie dobrze reagować.
Myślę, że teraz cała Wasza rodzina potrzebuje wsparcia. Jeśli macie możliwość, to porozmawiajcie z psychologiem, który pracuje w szpitalu. Proszę także pamiętać, że zaburzenie psychiczne nie jest niczym wstydliwym.
Pozdrawiam