Nagłe przybieranie na wadze, wydłużony cykl i guz w piersi

Witam co moze byc przyczyna nagle w ciagu trzech miesięcy przybrałem 4 kg na wadze, od 3-ch miesięcy mam wydłużony cykl do 38-39 dni(wczesniej 31) i miesiąc temu wycięte guzy z piersi - wynik dysplasia benigna. Wczesniej gruczolak w piersi 10 lat temu. Dodam ze jestem 4 lata po urodzeniu dziecka i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Co moze byc przyczyna? Do jakiego lekarza sie wybrac.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.