Nagły przypływ ciepła, mrowienie nóg, rąk, zimne poty

Witam.Mam33lata.Ostatnio zemdlałem 2razy(w szpitalu ciśnienie-ok,zrobiono ekg-ok i do domu),z5razy miałem stan bliski omdleniu.Wtedy mam nagły przypływ ciepła, mrowienie nóg,rąk,zimne poty,trzęsę się,tracę koordynacje.Często mnie mdli.Brak apetytu.Schudłem5kg,ważę66kg.Gdy podnoszę ręce,rozmawiam przez telefon mam mrowienie i zimne dłonie,to samo z nogami.Rano kręci się w głowie,nie mogę wstać.Byłem już u:kardiologa-ok, laryngologa-ok, neurolog-psychiatra-stany lękowe-"setaloft", szukam ratunku.

Aleksander Ropielewski

Jedyna przyczyna jaka przychodzi mi do głowy bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny badan dodatkowych to podejrzenie insulinomy (guza produkującego nadmiar insuliny) proszę zgłosić się do gastrologa.