Napad duszności, osłabienie i mrowienie skóry

Sz.Doktorze, napad duszności przechodzi szybko w ogól. słabość, skóra na całej pow. ciała robi się gorąca prawie paruję, w każdej porze skóry zaczyna się mrowienie i z każdej pory na całym ciele zaczyna wypływać strużkami bezwonna woda? pot?, spływa po mnie i kapie. Trwa 5-7 minut, powtarza się napadowo kilkanaście razy w ciągu dnia w różnych odstępach, po północy przechodzi prawie w ciągłość. Byłam u endokrynologa, kardiologa, pulmonologa, reumatologa i wszystko Ok. Któż może mnie wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.