Napadowe serie wyładowań fal 5-6 c/s o nieco zaostrzonych wierzchołkach

Czynność podst eeg zachowana zróżnicowana przestrzennie W odprowadzeniach ciemieniowo-potyli składa się z rytmu alfa 9-10c/s o amplit do 50 uV i serii niskonapiec rytmu beta Reakcja zatrzymania obecna Na tym tle w okolicy tylko skroniowej i potyli obustronnie z niewielką przewagą po str lewej podczas hiperwentylacji i fotostymulacji rejestr się kilka razy napadowe serie wyład fal 5-6 c/s o nieco zaostrzonych wierzcholkach wyróżniajace się wyższa amplit od czynności podst do 100uV. Co to oznacza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania powinien ocenić specjalista neurolog w odniesieniu do aktualnego stanu klinicznego oraz wyników innych badań. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.