Nasilające się zawroty głowy przy anemii

Dzień Dobry, od dłuższego czasu mam stałe zawroty głowy gdy wstaje, od wczoraj to sie znacznie nasiliło miałem wczoraj taką sytuacje że szedłem z talerzem nagle straciłem przytomność i "obudziłem", się pod drzwiami wyjściowymi w domu a ten talerz leżał podemną zbity. Za każdym razem gdy wstaje po prostu lece stace panowanie nie mogę iść kompletnie nie wiem co się dzieje. Mam anemie nie wiem czy to ma z tym jakiś związek. Również gdy wstaje bardzo boleśnie przestawiają mi się kości w kolanie.

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest wizyta u lekarza. Doszło do utraty przytomności, należy zrobić badania obrazowego i wykluczyć urazy z tym związane oraz poszukiwać przyczyny takiego stanu.