Nasilenie bólów głowy oraz ucisk i szumy

Witam, mam 34 lata, od wiosny tego roku bardzo nasiliły się u mnie bóle głowy, odczuwam uciski,szumy w uszach,często wtedy czuję bóle i drętwienie kręgosłupa, mam powiększone źrenice. Ból jest tak duży, że pomagają mi tylko kroplówki.Nie mogę normalnie funkcjonować,jestem wtedy nieprzytomna i jęczę z bólu,miewam stany podgorączkowe.Neurolog,uważa,że migrena bóle od kręgosłupa, mój rodzinny zaś, że na tle nerwowym.a ja wiem co czuje.mam tak coraz częściej,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno migreny, schorzeń kręgosłupa jak też mogą mieć one podłoże psychogenne. Sugeruję postępować wg zaleceń specjalisty neurologa. Jeśli leki p/migrenowe okażą się skuteczne, potwierdzi to diagnozę. Jeśli nie, konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka, w tym badania obrazowe.