Nasilenie objawów depresji po zastosowaniu Asentry

Od tygodnia przyjmuje leki przeciwdepresyjne Dokladna nazwa asentra. Czy jest mozliwosc zeby pna poczatku stosowaniq lekowi nasily sie objawy nerwicy takze depersonalizacji i derealizacji. Czasami mam wrazenie ze ruchy ktore wykonuje cialem, robi ktos inny.

Witam,
jeśli uważa Pan objawy za niepokojące warto skonsultować się z lekarzem, który przepisał lek. Proszę jednak pamiętać o tym, że lek zadziała po 3-4 tygodniach. Do tej pory mogą nadal występować objawy, czasami zdarza się subiektywne wrażenie ich zwiększenia. Ten początkowy okres leczenia bywa trudny, towarzyszyć mu może niepewność (pewien stres), co także może mieć wpływ na objawy. Warto zachować spokój i cierpliwość. Choć jeśli objawy się pogorszą, proszę konsultować się z lekarzem. Pozdrawiam.