Nawracające upławy i infekcje pochwy

witam mam problem z nawracającymi infekcjami pochwy Leczenie doraźne i upławy wracają mają białą konsystecję jakby twarożku nie mają za specjalnego zapachu. Biorę też regularnie ProVag doustnie a infekcje i tak wracają Nigdy żaden z lekarzy nie pobrał śluzu do badania twierdząc ze to niepotrzebne Chciałam wspomnieć ze staramy się juz dłuższy czas o dziecko -czy infekcje moga w tym przeszkadzać? Wyniki badan sa dobre (oprócz śluzu) Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy opis może wskazywać na infekcję grzybiczą. Proponuję udać się do ginekologa. Jeżeli infekcje często nawracają być może konieczne jest przeprowadzenie badań w kierunku ich przyczyny. Niestety bez szerszych informacji nie można nic więcej powiedzieć.