Nawracające zapalenie płuc i oskrzeli u niemowlaka

Witam, borykamy się od dłuższego czasu z problemem zdrowotnym Naszego Syna. Nasz Syn ma skończone 4 miesiące, gdy skończył 2,5 miesiąca zaczął się Nasz koszmar. Pierwszy raz trafiliśmy do szpitala na zapalenie płuc, wyszliśmy, tydzień byliśmy w domu, choroba nawróciła i znowu trafiliśmy do szpitala na 9 dni, nie całe 2 tyg byliśmy w domu i ponownie do szpitala - tym razem na zapalenie oskrzeli, leżymy w szpitalu już 12 dobę i nie ma poprawy, dziś lekarz zmienił antybiotyk. Dlaczego nie ma ?

Witam,
każda kolejna infekcja osłabia odporność i łatwiej później dziecko łapie kolejne infekcje.
Tym bardziej pobyt w szpitalu jest źródłem narażenia na kolejne infekcje od innych dzieci.