Nerwica a nadciśnienie i odpowiednie leki

Leczę się na nerwicę ,na nadciśnienie,oraz na stawy.12lat temu robiłam usg serca-było niedomykalność zastawki dwudzielnej bez zmian hemodynamicznych.Teraz ponownie czekam na to badanie.Prawie przy każdej wizycie u lekarza mam wysokie ciśnienie oraz tętno.Wysokie ciśnienie i tętno występuje także podcza napadowych stanów lękowych.(pomimo brania leków na nadciśnienie się w normie.Biorę też b-bloker Zle się czuje.niskie tętno ,zawroty głowy .Jakie inne leki mogę brać ,abymlepiej się czuła

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Dobór leków w tej sytuacji zależy od pomiaru ciśnień w domu (epizody podwyższonego ciśnienia rzadko kiedy są wskazaniem do leczenia nadciśnienie) oraz wyniku badania ECHO serca i innych leków jakie Pani przyjmuje (np. na nerwicę).