Nerwica lękowa po urodzeniu dziecka a problemy z oddychaniem i szybki puls

Ja też cierpię na nerwice lękową nabytą po urodzeniu dziecka mam różne objawy jednak najgorsze to niemożność oddychania oraz kiedy jestem zestresowana szybki puls staram sie nad tym panowac ale czasem nie daje rady biorę wtedy krople Milocardin bywają takie dni że cały czas chodze zestresowana boję sie nawet wstać z krzesła żeby puls nie przyspieszył chciałm iść na terapię ale w mojej okolicy niema terapeutów wiec musze radzić sobie sama proszę o jakieś rady?

Jeśli nie ma terapeutów w okolicy, a dodatkowo ma Pani małe dziecko pod opieka to może warto skorzystać z terapii online? Są gabinety oferujące taką pracę. Zaburzenia lękowe o opisanych przez Panią objawach najlepiej leczy się psychoterapią.

Najlepiej byłoby jednak znaleźć psychoterapeutę w Pani przypadku. Jeśli na 100% nie ma takiej możliwości to proponuje umówić na wizytę domową psychiatrę, który przepisze Pani leki, które zmniejszą Pani poziom napięcia i stresu.