Nieliczne płaciki z tyreocytów bez cech złośliwości

Witam. Proszę o interpretację wyniku biopsji. GR.I. Biopsja niediagnostyczna - rozmaz skapokomórkowy. Nieliczne płaciki z tyreocytow bez cech złośliwości. W tle zhemolizowana krew. Choruję na Hashimoto- diagnoza od kwietnia2015. Guz płata lewego 0,8mm hypoehogenny. Co powinnam dalej z tym robić, kolejna biopsja? Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Można spóbować kolejnej biopsji jednak przy tak małym guzku jest mało prawdopodobne, że uda się go nakłuć. Przy tak małym rozmiarze guzka sugerowałbym kontrolę USG za kilka miesięcy.