Nienaturalne zachowania podczas snu i atak paniki

Jeden z moich bliskich zauważył u mnie dziwne zachowanie podczas snu.Z całego zdarzenia nie pamiętam nic ,wszystkiego dowiedziałam się rano z opowiadań.Przez kilka minut dusiłam się dławiłam śliną unosiłam nogi i ręce do góry i ruszałam nimi w nietypowy sposób.Nie udało się mnie obudzić.Pamiętam też że dziwnie czułam się przed zaśnięciem.Dostałam"ataku paniki"płakałam bez powodu bylam nie spokojna.Rano bylam zmęczona.Powtórzyło się to 2 razy.Mam skierowanie do neurologa ale jestem ciekawa co to?

witam serdecznie,
to co Pani opisuje naturalnie wywołuje pytanie co to?
Aby się dowiedziec nalezy rozpocząc postępowanie diagnostyczne. najpierw neurolog, potem inni specjaliści. Z czasem będzie wiadomo czym to nie jest i będzie zawężać się spektrum diagnoz.
Pozdrawiam