Nieprzyjemny zapach z pochwy i założenia spirala

Witam mam 22 lata, 2,5 miesiaca temu rodzilam sn, od 2 tyg mam zalozona zwykla spirale silvecta standard, od 4 dni mam galaretowata przezroczysta wydzieline z pochwy o nieprzyjemnym zapachu do tego lekkie bole podbrzusza jak na miesiaczke i klucie w okolicach jajnikow, okres mialam dwa tygodnie temu przez 7 dni, moje pytanie od czego moge miec takie objawy ? Przez wkladke a moze ciaza lub zapalenie ? Prosze o odpowiedz .

Lek. Tomasz Budlewski

raczej objawy wskazuja na infekcje, prosze koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.