Nieregularne okresu u 20-latki

Mam 20 lat i mam bardzo nie regularne okresy, czasem nie mam okresu 3 miesiące, bardzo mnie to niepokoi (na pewno nie jestem w ciąży) i nie wiem co mi dolega :/

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisywanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki ginekologicznej, wykonanie badań hormonalnych i USG. W pierwszej kolejności należy zgłosić się do ginekologa.