Nieregularny okres o różnym natężeniu

witam mam 30 lat od ponad roku mój okres jest bardzo nie regularny co ok 1,5 m-ca jest albo bardzo obfity lecz ostatnio jest skąpy czarny i z dużą ilością skrzepów towarzyszy przy tym silny ból podbrzusza . staram się z mężem o drugie dziecko lecz od 2 lat nic z tego- prze 5 lat brałam tabletki. często pojawiają sie u mnie silne infekcje nadżerki krwiaki i małe torbiele. leczyłam się lecz rezultatów brak. pół roku temu miała hsg wynik ok. czy jeszcze coś mogę zrobić aby to zmienić?

W chwili obecnej musi udać się Pani do ginekologa, gdyż podawane krwawienia nie są charakterystyczne dla normalnego cyklu. Całość Pani postępowania powinna być konsultowana z ginekologiem.