Nieudane starania o dziecko od czterech miesięcy

Już 4 miesiąc staram się z narzeczonym o dziecko i niestety okazuje się , że kolejne starania nieudane. Mam 32 lata, nie rodziłam. Okres mam 28-29-31. Ostatnio dosyć regularnie, bo 29. Czyli powinnam współżyć między 10 a 20 dniem cyklu. W zeszłym mi-cu po raz pierwszy zakupiłam test owulacyjny. Wykonałam go 12 września i wyszły od razu 2 kreski, to samo 13-14, a 15 go już zdecydowanie kreski były słabe. Nie wiem czy powinnam pójść do lekarza :(. Martwię się.

Witam, 4 miesiące to bardzo krotki czas starania sie o dziecko, a stres nie jest tu dobrym towarzyszem. Przede wszystkim powinna sie Pani udać do lekarza, aby sie uspokoić i sprawdzić czy wszystkie parametry fizyczne są w normie. Jesli tak jest to proszę dac sobie przestrzeń i czas i cieszyć sie współżyciem, jeśli jednak czuje Pani, ze jest to trudne to zachęcam do rozmowy z psychologiem. Pozdrawiam