Nieudane starania o dziecko od sześciu miesięcy i chęć oddania moczu po stosunku

Mam 21lat, mój chłopak 27. Staramy sie o dziecko. Współzyjemy bez zabezpieczenia od okolo pól roku. Wszystkie wytryski byly we mnie. Niestety bez skutku :( chłopak używal z dawna eks prezerwatyw ja nigdy żadnej antykoncepcji. Co może być powodem nie udanych staran? Dodam ze po każdym seksie chce mi się siku. Leze 10-15min i pomagam dostać sie plemnikom dalej, ale jak tylko siadam aby sie wysikac wszystko wylatuje i tak jest zawsze

Dzień dobry!

Pół roku to czas stosunkowo krótki. Nie musi być nic niepokojącego w tym, że dwie zdrowe osoby regularnie współżyją bez zabezpieczenia przez 6 miesięcy i w tym czasie nie zaszły w ciążę. Zazwyczaj ocenia się, że takim czasem, po którym warto skonsultować się z lekarzem i szukać przyczyn braku ciąży - jest rok starań.

Oczywiście, w każdej chwili może Pani jednak skonsultować się ze swoim prowadzącym lekarzem ginekologiem, aby ocenić Pani ogólny stan zdrowia, poradzić się w sprawie przygotować do ciąży i ewentualnych trudności z zajściem z ciążę.

Nie jest możliwe odgadnąć przyczyn trudności w zajściu w ciążę bez osobistego kontaktu i przeprowadzenia badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Nie napisała Pani jak często współżyjecie, co mogłoby dać więcej światła na problem. Niezależnie od powyższego, sugerowałbym przebadanie chłopaka pod kątem jakości nasienia.

Pozdrawiam.