Nieustający ból w prawym podżebrzu po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam.Dwa i pół roku temu usunięto mi pęcherzyk żółciowy.Przyczyną była kamica,ostry stan zapalny i ropniak.Zabieg przeprowadzono metodą laparoskopową.Od tego czasu odczuwam nieustający ból w prawym podżebrzu.Jest to ból o niewielkim nasileniu,ale bardzo dokuczliwy ze względu na przewlekłość.Badania laboratoryjne-ok,rtg-ok,usg-w kielichu środkowym prawej nerki cień 3 mm złogu,duża ilość gazów w jelitach.Co może być przyczyną tych dolegliwości?Czy może je powodować ten niewielki złóg?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy przeprowadzić badanie lekarskie. proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu lekarskim i analizie wyników badań dodatkowych będzie możliwość określenia dalszego postępowania.