Nieustanne zmęczenie, rozdrażnienie i częste oddawanie moczu

Witam mieszka w uk moj lekarz nie wie co mi jest moje objawy to Ciagle zmeczenie,rozdraznienie,zlosc z byle powodu,czeste oddawanie mochu co 10-15 minut,ataki paniki wydaje mi sie wtedy ze dostane zaraz zawalu itp,utrata wagi nie moge przytyc 25 lat 43kg,nerwy obgryzanie paznokci,ciagle ruchy noga,zamartwianie sie ze cos zlego moze sie stac np.ze ktos bliski umrze.. czeste bole zoladka bole nerwowe nie wiem co robic jak dalej zyc badania krwi wyszly w ok nie mam tarczycy,anemi witaminy tez ok

Witam,
jeżeli poprzez badania diagnostyczne lekarz wykluczył kolejne schorzenia somatyczne, warto byłoby rozważyć konsultację z lekarzem psychiatrą. Portal internetowy ma liczne ograniczenia, a podane przez Panią informacje nie są wystarczające. Niemniej jednym z powodów Pani trudności może być doświadczany wysoki poziom lęku.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza