Nieustanny ból w prawym dole biodrowym a nieregularne wypróżnianie i ból z tyłu pleców

Witam serdecznie, od jakiś dwóch dni odczuwam nieustanny ból w prawym dole biodrowym. Ból nie jest ciągły, co jakiś czas ustępuje, ale nie znika. Już kiedyś bolało, ale przestało. Nieraz boli mocniej, a nieraz słabiej. Przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu, ponieważ niekiedy się aż skręcam,podczas stosunku również występują kłucia. Nie wiem, czy ma to związek z nieregularnym wypróżnianiem i bólem z tyłu pleców. Ból przemieszcza się niekiedy na wysokość pachwiny. Co może być przyczyną?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem schorzeń układu pokarmowego, układu moczowo-płciowego jak też kostno-stawowo-mięśniowego. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, w tym dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani, ocena ginekologiczna oraz ew. USG jamy brzusznej.