Nieuzasadniony lęk, uczucie odrealnienia i ataki paniki

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem. Otóż odczuwam ciągły lęk (nieuzasadniony) oraz czuję się odrealniona. Coraz częściej unikam wychodzenia z domu. Mimo to chodzę na zajęcia do szkoły, a także staram się podróżować. Ciągły lęk jednak mi w tym przeszkadza. Miewam ataki paniki, gdzie występuje szybkie bicie serca, a także ogóle zakłopotanie. Proszę o pomoc,pozdrawiam

Witam
Niestety nie jestem w stanie pomóc Pani tą drogą. Zaburzenia lękowe wymagają systematycznej psychoterapii w gabinecie. Warto podjąć taką terapię jak najszybciej. Bardzo cenne jest to, że stara się Pani pomimo lęku i odczuwanego w związku z nim dyskomfortu nie rezygnować z ważnych dla Pani zajęć. Pani postawa będzie bardzo pomocna w terapii.
pozdrawiam.
Ludmiła Kulikowska Kubiak

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Proszę jak najszybciej skonsultować się z psychiatrą i psychologiem (w ramach NFZ w poradniach zdrowia psychicznego) lub prywatnie. Osobisty kontakt jest tu niezbędny aby pomóc Pani szybko i fachowo.

Pozdrawiam.