Nudności, brak apetytu i wzdęte jelita

mam nudnosci od dwoch dni ,bez apetytu ,wzdete jelita ,po spozyciach jedzenia nudnosci bez wymiotow,bez bieginki i bolow brzucha. Co to jest?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, objawy jakie Pan wymienia są bardzo nieswoiste i w celu postawienia jakiekolwiek diagnozy trzeba wykonać badanie fizykalne oraz ewentualnie dodatkowe badania takie jak morfologię krwi oraz USG jamy brzusznej. Pozdrawiam