O czym mogą świadczyć moje zawroty głowy?

Witam od 2-3 dni mam takie nieduże zawroty głowy szczególnie przy wstawaniu z krzesła czy pochylaniu się., ale często przy zwykłym chodzeniu. Są nieregularne i niezbyt mocne. Bardziej przypomina to jakby człowiek miał zemdleć, ale mija. Dodam, że od 3 tygodni odstawiłem cukier. Nie piję słodkich herbat i nie słodzę herbat ( wcześniej 2 łyżeczki na herbatę) ok 4 dziennie i nie jem nic słodkiego. Czy to może świadczyć o niskim poziomie cukru ? z piątku na sobotę wypiłem ok 6 piw. I często po pracy z kolegą czekając na autobus pijemy po 1 piwo dziennie. Dziękuje

do omówienia z Lekarzem leczącym, do interpretacji klinicznej . Czy były wysokie cukry, jak serce, nadciśnienie, zawroty głowy ??? Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam