O czym mogą świadczyć moje zawroty głowy, kołatanie serca i ucisk w klatce piersiowej?

Witam.nie wiem co się ze mną dzieje ponad 2 miesiące temu wszystko się zaczęło kołatania serce ucisk w klatce piersiowej zawroty głowy.robilam wszystkie badania morfologii holter echo serca .EKG wysiłkowe gdzie musieliśmy przerwać vprzez zawroty głowy. Stwierdzono lekka tachykardie. Zaczęłam brać proszki bisocar ale niestety źle się po nich czułam obniżał mi puls bardzo że chodziłam kolowata. Teraz biorę isoptin 40 ale nie widzę vlpoprawy zawsze czy po jednym czy po drugim z rana nam wysoki puls między 108-132 i zawroty głowy boje się gdziekolwiek wychodzić.. dopowiem że jestem osobą bardzo nerwowa i w swoim czasie bardzo dużo przeszłam i biorę (trittico) proszę o poradę co może mi być

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz z psychoterapeutą. Wobec ogólnie prawidłowych wyników badań i/ lub braku skuteczności leczenia somatycznego, należy rozważyć zaburzenia psychogenne.

Pozdrawiam!

Witam Panią,
Jeżeli badania są w porządku, to znaczy, że Pani problem
jest natury psychologicznej.
Opisane przez Panią objawy mogą sugerować zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani złego samopoczucia
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem,
uwzględniając również jego konsekwencje.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl