O czym mogą świadczyć zawroty głowy, problemy z koncentracją i aktywnością fizyczną oraz duże pragnienie?

Prawie dwa tygodnie temu wzięłam udział w onkobiegu. Przebiegłam w upale trochę ponad 5 km. Niestety nie miałam czapki. Do domu wróciłam normalnie, zjadłam posiłek i położyłam się. Niestety nie zasnęłam, dostałam bardzo dużego bólu głowy, na który nie pomogła tabletka, miałam wymioty, przeszkadzało mi światło i głośny telewizor, byłam splątana. Niestety pogotowie nie przyjęło mojego zgłoszenia. Kolejnego dnia czułam się lepiej, ale nie super. Od tamtego czasu mam zawroty głowy, czuję się bardzo zmęczona, mam problem z koncentracją i aktywnością fizyczną. Wykonałam badanie hormonów tarczycy, które wyszło w normie. Odczuwam też duże pragnienie. W zeszłym miesiącu robiłam badania krwi i moczu, wraz z nerkowymi i wątrobą, wyszły w normie. Czy to możliwe, że miałam udar cieplny? Co powinnam teraz robić? Trudno mi funkcjonować.

Wskazane byłoby kompletne badanie lekarskie. trudno mi oceniać sytuację na odległość, możliwy jest udar.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.