Dlaczego mam problemy z mówieniem i bólem głowy?

Dzień dobry, Około godziny temu zdarzyło mi sie takie cos że nie mogłam mówić, plontaly mi się słowa, nie umialam zadnych słów wypowiedziec. Zaczęła mnie boleć głowa w skroniach.aktualnie boli mnie kark. Co to mogło byc. Mam 20 lat, nie choruje na nic przewlekle

Witam!
Wskazana Konsultacja neurologiczna i odpowiednie badania laboratoryjne! Jeżeli będzie w normie konieczna konsultacja psychiatryczna i psychologiczna.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Bez konsultacji lekarskiej trudno ustalić przyczynę Pani objawów.
Polecam wstępna konsultację u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednią diagnostykę, celem rozwiania Pani obaw.

Z przesłaniem dla Pani tylko dobrych wiadomości,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

proszę wezwać pomoc doraźną - pogotowie ratunkowe lub zgłosić się do szpitala na SOR, wymagana jest szczegółowa diagnostyka (TK głowy) i ukierunkowane leczenie.

Pozdrawiam serdecznie