O czym może świadczyć ból podbrzusza oraz nieregularne miesiączki?

Witam serdecznie mam 21lat nieregularne miesiączki . Ostatnio zauważyłam (4-5dni) wstecz że mocno bolały mnie piersi pierwszy dzień w ogóle nie mogłam ich dotknąć teraz pobolewaja ... mam również bóle wpoodbrzuszu ... dziwnie się czuje mam jakby zawroty głowy . Mam wrażenie że chce mi się wymiotowac ale nie mogę. .. współżycje z partnerem z finałem co mi jest ?

Lek. Paweł Szadkowski

Podane objawy mogą zarówno wskazywać na nadejście miesiączki, ale też mogą być objawami ciąży.