O czym może świadczyć podwyższone GGTP po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

2 lata temu miałam usunięty pęcherzyk żółciowy. Od tamtej pory mam podwyższone GGTP skacze od 70 do 150, przy każdym badaniu jest w tym przedziale. Pozostałe badania są w normie, USG też nic nie wykazało. O czym to może świadczyć. Ogólnie czuje się źle.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z gastrologiem, który zinterpretuje wyniki badań biorąc pod uwagę Pani stan kliniczny oraz towarzyszące objawy. Pozdrawiam!