O czym świadczą codzienne krwawienia z nosa?

Witam mam 36 lat od około 2 miesięcy codziennie krew leci mi z nosa zaczynam coraz słabiej widzieć mam problem z mówieniem szczególnie rano i nocne zimne poty często też boli mnie głowa dokładnie skroń po lewej stronie ,... Byłabym wdzięczna gdyby ktoś spróbował mi pomuc.

Pomóc może wizyta u lekarza. Być może są to objawy zapalenia zatok (kataru) i długotrwałego podawania leków do nosa jedną ręką? Prawidłowo leki podajemy na przemian: prawą ręką do lewego otworu nosowego a lewą do prawego. Krwawienie z jednego, czy z obu otworów nosowych? Może nadciśnienie tętnicze? Potrzebne najpierw postawienie diagnozy, a potem leczenie.