O czym świadczy ból podbrzusza po stosunku?

Witam. Mam problem z bólem podbrzusza podczas stosunku. Pojawia się on po jakimś czasie, czasem zależy od intensywności pchnięć partnera. Jest bardzo intensywny, pulsujący, podobny do tego miesiączkowego, gwałtowny. Muszę brać leki, by go stłumić. Proszę o pomoc.

Lek. Wojciech Zygmunt

Z problemem dyspareuni (bolesnych stosunków płciowych) warto udać się na wizytę do doświadczonego ginekologa. Takie zaburzenia mogą być związane z pierwszymi stosunkami, rozmiarem prącia partnera, jego delikatnością, ale mogą mieć też bardziej złożoną etiologię i wynikać ze zmian w obrębie szyjki macicy lub endometriozy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.