O czym świadczy ból rąk i kolan?

Od pewnego czasu po nocy, gdy wstaje rano bolą mnie ręce, bolą gdy je podnoszę i przy intensywniejszych ruchach, w ciągu dnia ból ustaje, a rano znów to samo. Od jakiś 2 tyg. do bólu rąk doszedł ból kolan, bolą przy zginaniu, kucaniu, najsilniej bolą z rana, w ciągu dnia trochę mniej intensywniej ale boli cały czas gdy tylko zegnę kolana. Nie uprawiam sportu, nie wykonuje ciężkiej pracy. Mam 8 miesięczną córeczkę którą się zajmuje. Jaka może być przyczyna tych bóli?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne badanie w keierunku chorób reumatologicznych