O czym świadczy brak czucia w okolicy nosa i ust po uderzeniu?

Witam :) 2 dni temu zostałem 2 lub 3 krotnie uderzony z pięści w prawą strone twarzy tj. Pod okiem z prawej strony nosa i nad górna warga ust. Nad i pod okiem mam sine wiadomo limo ale bardziej martwi mnie brak czucia w wyzej wymienionych miejscach i uczucie mroweienia ( jak przy znieczuleniu) co utrudnia mi jedzenie picie normalne funkcjonowanie... Do tego mam rozcięty luk brwiowy a z rany saczy sie ropa... Co moge zrobic jak moge samemu sobie pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się na sor po wstępnej diagnkstyce będzie można zalecić dalsze postępowanie