O czym świadczy brązowy śluz z pochwy po infekcji intymnej?

Miesiąc temu przechodziłam dwie infekcje intymne pod rząd. Leczyłam je Lactovaginal'em. W ciągu pół roku infekcji miałam 4 i Leczyłam je tak samo. Od miesiąca odczuwam przy współżyciu ból, pieczenie. Dzisiaj oddawając mocz na papierze toaletowym zobaczyłam brązowy sluz i naczynka krwionośne. Jestem w połowie cyklu, wiec okres wykluczam. Bardzo się boję, co może mi dolegać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa, może to być kolejna infekcja lub np plamienie owulacyjne.
Pozdrawiam