O czym świadczy endometrium z przeminą doczesnową i zmianami Arias-Stella?

Witam Bardzo proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego:"Endometrium z przeminą doczesnową i zmianami Arias-Stella. Kosmków łożyskowych nie stwierdziłam" Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sa to zmiany prowadzacego do wykształcenia łożyska jeżeli nie ma potwierdzonej ciąży to moze oznaczać zasnąć lub inny proces rozrostowi.