O czym świadczy pulsujący ból głowy w ciągu dnia?

Witam! Od około tygodnia dręczy mnie dziwny ból głowy , zlokalizowany z boku głowy bardziej z przodu po prawej stronie. Jest on rozpierający i pulsujący a charakterystyczne jest to, że jest on najbardziej odczuwalny podczas energicznego potrząsania głową i pochylania się do przodu bądź odchylania głowy ku tyłowi. W nocy , kiedy kładę się spać w ogóle nie odczuwam tego bólu natomiast problem pojawia się , kiedy wstaję z łóżka i towarzyszy mi przez resztę dnia. Pomyślałam, że mogą to być zatoki więc biorę ibuprom zatoki -łagodzi on trochę ból jednak nie do końca w związku z tym zaczęłam się już niepokoić . Nie mam żadnych innych objawów towarzyszących, żadnych nudności , wymiotów zaburzeń neurologicznych - tylko i wyłącznie ten dziwny ból. Naczytałam się trochę na temat objawów zwiastujących tętniaka i innych poważnych schorzeń i zaczynam się bać . Do lekarza mogę udać się dopiero za kilka dni , proszę o poradę na co mogą wskazywać moje objawy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze badanie