Obecność czerwonego guzka w obrębie podbrzusza a możliwe przyczyny

Mam pytanie mój syn pokazał mi na podbrzuszu zaczerwieniony i bardzo bolący guzek co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki lub odpowiednie postępowanie. terapeutyczne.