Guzek pod lewym żebrem

Witam. Już od dość długiego czasu zauważyłam pewien guzek pod lewym żebrem,który boli kiedy go nacisnę. Gdy mam do czynienia z jakąś gimnastyką,bądź niepoprawnie się wygnę to odczuwam,jakby mi się on przemieścił gdzie indziej,albo pękł i mam dziwne odczucie bólu. Cóż to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.