Obfite krwawienie po odklejeniu plastra antykoncepcyjnego

Dziendobry. od tygodnia zaczelam stosowac plastry evra. dostalam w miejscu naklejenia uczulenie. zdjelam go i nie naklejalam juz drugiego. po dwoch dniach dotsalam obfite krwawienie z bolem przypominajacym okres. co sie stalo o co chodzi? jestem bardzo zmartwiona prosze Pania o pomoc. z gory dziekuje.

witam. normalna reakcja na odstawienie hormonów, proszę się tym nie przejmować, cykl naturalnie wróci do regularności. co do antykoncepcji polecam system dopochwowy który nie wywoła uczulenia.