Obrys obu płatów regularnie ostry, cieśń niepogrubiała, węzły chłonne niepowiększone

Tsh 4,700 ft3 3,24pg/ml, ft4 1,05ng/dl. USG lewy5ml i prawy4ml, niejednolicie echogenna, liczne zmiany hypoecho o charakterze torbielek poniżej 5mm. W dolnym biegu płata prawego lita zmian hypoecho około 5mm. Obrys obu płatów regularnie ostry, cieśń niepogrubiałą, węzły chłonne nie powiększone. Czy to bardzo kiepskie wyniki, czy należy je powtórzyć?Endokrynolog w marcu, bo pan od usg i pani internistka stwierdzili,że to nic pilnego. Czy powinnam szukać szybciej pomocy prywatnie ?

Aleksander Ropielewski

Wyniki i opis badania USG nie są alarmujące i wizyta w marcu nie powinna być spóźniona. Jeżeli nie ma objawów niepokojących to spokojnie może Pani poczekać.