Obrzęk i przekrwienie jelita cienkiego i grubego

witam.obrzek i przekrwawienia jelita cienkiego i grubego ogniskowo nasilony naciek zapalny przwlekły. jakie mogą towarzyszyć tejdiagnozie choroby?czy badanie histopaologiczne jest w 100% obiektywne???

Lek. Tomasz Budlewski

Np. nieswoiste choroby zapalne jelit. Konieczna jest wizyta u lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.