Odchudzanie przy suplemencie Reliv

Witam. Od tygodnia uzywam suplementów Reliv. Zupełnie nie czuję glodu,smaku jedzenia. Schudłam ok 1 kg. Czy to normalne. Praqgne dodac, ze czuje sie lepiej. Mam 50 lat i jestem diabetykiem typu 2. pozdrawiam. Elzbieta M.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Suplementy Reliv nie są dostępne w Polsce. Trudno zatem wypowiadać się na ich temat. Jako, że choruje Pani na cukrzycę t. 2 powinna Pani ostrożnie stosować tego typu preparaty.