Odchudzanie z tabletkami z piperyną

Mam pytanie dotyczące tabletek na odchudzanie z piperyną, czy faktycznie dają dobre efekty już po kilku tygodniach, czy jest to kolejne internetowe kłamstwo?

Aleksander Ropielewski

Należy podchodzićsceptyczniedo tych informacji. Podstawą do osiagnięciasukcesu w walce ze zbędnymi kilogramami jest dieta i aktywnośc fizyczna. Dopiero wtedy stosowanie piperyny może odneść porządany skutek.