Odczuwanie bólu w górnej części prawego pośladka

Witam serdecznie, Od pewnego czasu odczuwam ból w górnej części prawego pośladka, w momencie przenoszenia nogi do przodu przy chodzeniu. Trochę jakby prąd mnie raził. Nie jest to duży ból, ale powoduje dyskomfort przy chodzeniu. Podczas spokojnego siedzenia i leżenia nic się nie dzieje. Czasem przy siedzeniu kiedy przechylam się w prawą stronę również ból się pojawia, ucisk. Odczuwam też częściej niż kiedyś mrowienie w nogach. Proszę o podpowiedź z czym może to być związane? Pozdrawiam, dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą wynikać z ucisku na nerwy. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.