Odczuwanie lęku o siebie i dziecko

witam.jesem po porodzie ponad 5 mies.mam leki o siebie o dziecko.ze moglabym jej zrobic krzywde chociaz wiem ze tak nie zrobie bo kocham ja nad zycie ale caly czas sie boje .zaczelo sie od tego ze naczytalam sie artykolw o matkach ktore krzywdza swoje dzieci . o roznych chorobach tzpu psychozy poporodowe itp.kocham moje dziecko i opiekuje sie nia najlepiej jak tylko potrafie.bylam u lekarza i biore sertraline 50mg troche pomogla ale leki nie zniknely,jestem za granica bez rodziny.prosze o pomoc

Warto podjąć psychoterapię. W Pani sytuacji można poszukać gabinetów pracujących online- jeśli nie ma możliwości skorzystania z pomocy tradycyjnego gabinetu (np z powodu braku opieki nad maluszkiem, barier językowych itp).