Odstawienie luteiny dopochwowej a brązowe plamienia

witam. biore luteine dopochwową drugi dzien i dzis rano miałam brązowe upławy które sie utrzymują , czy zaprzestać brac luteine czy dalej ją brac ?miałam wczesnie luteine 100 mg lecz lekarz stwierdził ze za duza dawka to dla mnie wiec przepisał 50 mg , moj ginekolog jest na urlopie i nie mam jak teraz isc do lekarza, jesli to jest przed okresem brazowe plamy to jesli dostane okres to odstawic luteine ??? z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.