Operacja a zapalenie zębów

Witam mam na imie Lukasz. Mialem miec operacje lecz mialem zapalenie od zebow.i mi ja przelozyli zanim nie zalecze zebow. Przed wypisem mialem wynik WBC 18,86 a teraz 7.0 a termin na ten zabieg za 4 dni .czy juz tym razem sa w normie te wyniki? Pousowalwm ubytki w jamie ustnej(korzenie) prosze o szybka odpowiedz. A do szpitala nie mam blisko jechac. I troche wciaz czuje rope w ustach z jednego dziasla.

Witam, mieści się Pan w normie, czyli nie powinno być problemów.Żeby stwierdzić, czy w organizmie nie toczy się jakiś proces zapalny zwykle zleca się dodatkowe badanie CRP
czyli oznacza się białko ostrej fazy, które ulega podwyższeniu przy toczących się procesach zapalnych.Życzę powodzenia, pozdrawiam