Opis EEG i bóle głowy u 6-latka

Proszę o interpretację EEG 6 LETNIEGO DZIECKA, (bóle głowy, rzadkie, bez innych dolegliwości) Wynik nieprawidłowy ze zmianami widocznymi w obu półkulach synchronicznie, z wybitną przewagą zmian prawostronnych, ze zwrotem fazy w okolicy skroniowej środkowej i centralnej a najwyższej amplitudzie w tylnych okolicach po stronie prawej, nasilonymi we śnie. Co mogą oznaczać te wyniki?

Ocena dla lekarza prowadzacego dziecko w łączności z wywiadem.Jesli nie było napadów raczej zachowujemy spokój.

Pozdrawiam