Opis zdjęcia RTG płuc
witam,mąz miał robione zdjęcie RTG,j ma taki dziwny opis ze w lewym płucu brzeznie,co to oznacza? dziekuje za odpowiedz '

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam!
Proszę bardziej doprecyzować wynik badania. Pozdrawiam